Skontaktuj Się z Nami

bądź w kontakcie z regionalnym ekspertem

Paul Crooijmans

Netherlands, Belgium
mój numer telefonu:
+31778080185

Mój e-mail:
paul.crooijmans@tipeurope.com

znam języki::
Dutch, German, English

Uwe Gaede

Central & Eastern Europe
mój numer telefonu:
+494087408576

Mój e-mail:
Uwe.Gaede@tipeurope.com

znam języki::
German, English

Birgitte van Leeuwen

Scandinavia
mój numer telefonu:
+4589877001

Mój e-mail:
Birgitte.van.Leeuwen@tipeurope.com

znam języki::
Danish, German, English

Will Laing

UK & Ireland
mój numer telefonu:
+441708398071

Mój e-mail:
Will.Laing@tipeurope.com

znam języki::
English

Carlos Fernandez Castro

Spain
mój numer telefonu:
+34843680031

Mój e-mail:
Carlos.Fernandez@tipeurope.com

znam języki::
Spanish, English

Ludovic Lecrivain

France
mój numer telefonu:
+33481681785

Mój e-mail:
Ludovic.Lecrivain@tipeurope.com

znam języki::
French, English

Raffaella Caldera

Italy
mój numer telefonu:
+390294758151

Mój e-mail:
Raffaella.Caldera@tipeurope.com

znam języki::
Italian, English

Bas Mienis

Head Office Amsterdam
mój numer telefonu:
+31202416940

Mój e-mail:
Bas.Mienis@tipeurope.com

znam języki::
Dutch, English

I agree to receive marketing emails from TIP Trailer Services Management B.V. and its affiliates.